Kõikidele reisihuvilistele
Call Us Free: 1-800-123-4567

Kontorimööbel on oluline.

Kuidas valida kontorimööblit?

Kontorimööbli valimine on kontori sisustamise juures üks kõige olulisemaid aspekte. Kaunis kontorimööbel annab töötajatele innustust. Kontorimööbli juures tuleb vaadata vastupidavust, disaini, välimust ja mugavust. Mööbliturul liigub väga palju erinevaid kontorilaudu ja diivanid. Kontorimööbli juures on esmatähtis õige laua valik. Mugava kontorilaua taga on hea töötada ning see tagab kõrge produktiivsuse. Võib öelda, et kontorilaud on kogu ülejäänud sisustuse nurgakivi.

Laua valikul tuleks rohkem vaeva näha kui lihtsalt vaida suurus, kõrgus ning värvus.

Pilk tuleb visata laua alla. Raami tüüpe on igasuguseid, toome näiteks kaks populaarsemat:

a) Metallraam üksikute jalgadega
b) Metallist täisraam

Esimese näitel on iga lauajalg paigaldatud laua külge eraldi. Üldjuhul on jalg kinnitatud mõne kruviga, mis kohe kindlasti ei kannata lohistamist ja kiigutamist. Samuti paljud ei kasuta laua all tugipalki, mis likvideerib võimaluse, et lauaplaat läbi vajuks. Head koosolekulaual jalad kinnituvad lauaplaadi külge, omavad üle 4 kruvi ühe jala kohta ja lauaplaat on toestatud tugipalgiga, mis takistab kaua läbivajumist.

Teise puhul metallist täisraam on lauaplaadi jaoks kõige parem lahendus. See, kas tegemist on keevisraamiga (kogu raam ühes tükis) või detailidest kokkukäiva raamiga ei oma suurt vahet. Turul on mitu lahendust. Nendest esimene on ühe metalltalaga, mis ei moodusta korraliku täisraami ning raami vastupidavus annab soovida. Parim valik on kahe metalltalaga raam, see loob nelinurkse toetuspinna. Sellisel raamil on kaks U-kujulist jalga, L-kujuga laua puhul on üks raamjalg pikema vahega kui teine.

Kokkuvõtteks tasuks alati kontorilaua alla piiluda millisest ehitusest see koosneb, nii väldite kohest uue laua ostu.

Pigem eelistada alati nelinurkset toetuspinda, tänu sellele on laud vastupidav ning jäik.!

Kontoritool.
Vaid mõte istuda taburetil viis päeva nädalas paneb selja valutama. Kontoritooli valimisel ei tohi lähtuda põhimõttest “ajab asja ära”. Õige kontoritool tagab töö efektiivsuse ning korras rühi. Missugune kontoritool on minule sobilik? Siinkohal jõuab igaüks oma järeldusteni. Nagu pole olemas imerohtu haigusele, pole ka olemas kõigile sobivat imetooli. Esmalt tuleb välja mõelda millised funktsioonid on Teile töötooli juures tähtsad. Peale seda tuleks käia erinevaid toole proovimas. Kogenumad kontoriinimesed oskavad kindlasti soovitada paremaid toole. Toole proovides tuleb vaadelda:

Tooli üldkõrgus. Peatoe olemas olu ja reguleerimisvõimalus. Seljatoe pikkus. Kiikemehhanismi reguleerimisvõimalus. Käetugede kuju ning reguleerimisvõimalus. Nimmetoe olemas olu ja  reguleerimisvõimalus

Raha raiskamine oleks osta tool millel on kõik lisad kuid te neid ei vajagi.

Suur hulk müügis olevatest toolidest on Hiina päritolu ja võiks öelda, et täiesti identsed..

Töötooli kvaliteedi jälgimisel tuleb tähelepanu pöörata järgnevale:

Kattematerjal. Rattad. Jalarist. Kattematerjal. Tooli kattematerjal peab olema kindlalt kinnitatud. Vastasel juhul hakkab materjal ajapikku kärisema. Kontrolli õmbluse ühtlust ning hargnevust.

Rattad

Rattastega on lihtne, need peavad olema tihedalt oma pesas. Ühtlasi veerema-keerlema ilma takistusteta. Kui rattad ei liigu hästi võib ratas, halvemal juhul isegi jalarist, puruneda. Jalarist. Jalariste valmistatakse tänapäeval kas metallist või plastikust. Metallist jalarist on parim valik. Vaata, et jalarist ei oleks õhukesest plekist valmistatud, muidu see võib läbi vajuda suurema raskuse käes. Samuti on metallist jalarist nägusam ning raskem. Kerge jalaristiga tooli on kerge ümber lükata, kasvõi kogemata. Plastikust jalaristis on vajalikud toed. Need annavad sellele vastupidavuse. Tugede puudumine ennustab jalaristi peatset purunemist. Suur valik kontorimööblit on Interas.