Kõikidele reisihuvilistele
Call Us Free: 1-800-123-4567

Vannitoa renoveerimine säästlikul moel

Kui teie vann või dušinurk tundub olevad juba kulunud ja väsinud välimusega, siis võks hakata mõtlema uue dušinurga paigaldamise peale. Samas tuleb tõdeda, et see etteõvtmine võib osustuda üsna kulukaks. Või siis näitek ei soovi te kulutada suuri summasid vannitoa ümberkujundamisele. Vanni sisu uuendamine võib säästa teie jaoks arvestava summa raha. Nagu ka terminist selgub, vanni sisu uuendamine värskendab vaid teie vanni sisu eemaldades vanad värvikihid ning asendades need uutega. Kõige tavalisem viis vanni pinda uuendada on see liivapaberiga puhtaks lihvida ning katta vann uue värvikihiga.

Kui vann on kenasti uue värvikihiga kaetud, siis võib juhtuda, et vaatate ringi ning soovite ka ülejäänud ruumi värskust tuua, kuid ei soovi palju maksta. Võib-olle ei olegi rohkem vaja teha, kui lisada vaid värske kiht värvi seintele, mis annab teie vannitoale otsekohe uue ilme. Samamoodi võib kasu olla valgustite väljavahetamisest ning kogu vannitoa ümberehitamisega ei olegi vaja tegeleda. Võib-olla olete lihtsalt tüdinenud sellest, mis värvi teie vannituba on või tundub sulle, et olemasolevad värvid omavahel kokku ei sobi. Sellisel juhul piisab vaid sellest, et lased vannitoa seinad üle värvida ning mulje ongi juba värskem ning puhtam.

Kui soovite veidi rohkem ümberkorraldusi, siis võite te kaaluda ka uute plaatide paigaldamist seintele. See võib olla just nii odav või kallis, kui te seda ise soovite, sest erinevaid keraamilisi seinaplaate on tänapäeval meeletult lai valik. Üks koht aga, millele te peaksite tõsiselt tähelepanu pöörama, on dušinurk. On olemas väga palju erinevaid dušinurga süsteeme ja lahendus, mis tähendab, et enne selle ostmist oleks soovitatav ära teha põhjalik eeltöö ning uurida välja, milliseid võimalusi erinevad firmad pakuvad. Lisaks sellele tuleks teil kindlasti välja mõelda ka see, mida te ise ühelt dušinurgalt ootate ja milliseid mugavusi vajate.

Võite näiteks valida elektrilise massaažiduši See dušš tõmbab endasse vett meeletu jõuga tänu sisseehitatud veepumbale ning laseb välja ühtlaselt tugeva joa, et tagada teile võimalikest parim dušikogemus. Selliseid dušisegisteid on võimalik osta erinevate lisadega ning välimusega – stiilne kinnitus ning välimus lisab teie vannitoale kindlasti juurde kaasaegset välimust ning luksuslikku tunnet.

Pärast pikka tööpäeva koju jõudes igatseme arvatavasti kõik võimalust minna mõnulema sooja duši alla. Elektrilise massaaži dušiotsiku abil saate te enda meeli värskendada ning lihastele soovitud lõõgastust pakkuda. Kõige hullem, mis saab juhtuda, et soe vesi saab otsa just siis, kui te olete dušši nautimas. Selliseid juhtumeid tuli ette varemate duššide puhul, kuid kaasaegsed segistid on üles ehitatud selliselt, et koguvad võimalikult palju vett ning tagavad meile ühtlase ning sooja veejoa kogu protseduuri vältel.

Kaine mõistus ütleb, et peamine on olemasolevat ruumi võimalikult hästi ning funktsionaalselt ära kasutada. Ning kui sa oled nutikas, siis kasutad sama põhimõtet ja vannitoa renoveerimisel. Siin on väga palju võimalusi. Soeta kürge või seina sisse ehitatud kapp ning kasuta seda asjade hoiustamiseks. Ning kui sul on tekkinud juurde uut ruumi, siis paigalda vannituppa näiteks uus ja stiilne vann, et seal lõõgastuda ning peale rasket tööpäeva stressi maandada.